foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Corsair Scimitar elite

CORSAIR, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych dla graczy oraz części i akcesoriów komputerowych, wprowadził do oferty myszkę Scimitar RGB Elite, najnowszy model z wielokrotnie nagradzanej serii gryzoni gamingowych Scimitar.

Wersja Elitarna udostępnia miłośnikom gier MOBA i MMO przodujący w branży sensor optyczny o rozdzielczości do 18 000 DPI. Dodatkowo, gracz otrzymuje znane z poprzednich wersji produktu 17 w pełni programowalnych przycisków oraz opatentowany system sterowania Key Slider umożliwiający wygodne korzystanie z wielu skrótów i makr. Oprócz Scimitara na rynku pojawiła się podkładka gamingowa z niestrzępiącej się tkaniny – MM500 3XL. Jest to największa podkładka wyprodukowana przez kalifornijskiego producenta w jego historii, mierzy 1220 x 610 mm i pomieści dosłownie cały sprzęt zawodnika na blacie jego biurka.
Miłośnicy gier MOBA i MMO, którzy potrzebują szybkiego dostępu do różnych skrótów, poleceń i skomplikowanych makr, mają do dyspozycji aż 17 programowalnych przycisków Scimitar RGB Elite. Opatentowany system sterowania Key Slider zastosowany w myszy umożliwia przesuwanie grupy 12 w pełni programowalnych przycisków bocznych o 8 mm do przodu lub do tyłu w celu uzyskania ich najdogodniejszego położenia. Przełączniki Omron o wytrzymałości do 50 milionów kliknięć oraz solidna konstrukcja to cechy, dzięki którym Scimitar wytrzyma długie lata walk do późnej nocy. Ponadto, oprócz kilku poprawek konstrukcyjnych, najważniejszą nowością w wersji Elite jest zastosowanie ulepszonego sensora optycznego o rozdzielczości do 18 000 DPI.
Scimitar RGB Elite oferuje rozbudowane opcje personalizacji za pośrednictwem oprogramowania CORSAIR iCUE, takie jak programowanie makr obejmujących wiele poleceń oraz zmianę mapowania wszystkich 17 przycisków. iCUE umożliwia też dostosowywanie czterech stref podświetlenia RGB, które można synchronizować ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami kompatybilnymi z iCUE, tworząc spektakularny pokaz świetlny w ramach jednego środowiska. W programie można też regulować czułość sensora co 1 DPI, kalibrować mysz pod kątem powierzchni oraz konfigurować wiele innych ustawień.
Wraz ze Scimitar RGB Elite na rynku pojawiła się podkładka CORSAIR MM500 3XL, która stanowi idealne uzupełnienie dla nowej myszki „Korsarzy”. Dzięki ogromnym wymiarom 1220 x 610 mm na powierzchni roboczej MM500 3XL jest mnóstwo miejsca na mysz, klawiaturę, monitor oraz inne urządzenia, które gracz postanowi ulokować na blacie biurka. Zapobiegające strzępieniu się obszycie brzegu i antypoślizgowy gumowy spód sprawiają, że podkładka jest doskonałym wyborem dla pecetowców, którzy grają w gry FPS i potrzebują solidnej, trwałej i rozległej powierzchni, która nie będzie przesuwać się podczas rozgrywki.
Dostępność i gwarancja:
Myszka Scimitar RGB Elite oraz podkładka MM500 3XL są już dostępne do kupienia w polskich sklepach oraz na oficjalnej witrynie kalifornijskiego producenta. Oba produkty są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Sugerowane ceny detaliczne:
– Scimitar RGB Elite: 369 PLN
– MM500 3XL: 199 PLN

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube