foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Smart Clock z Asystentem Google

Lenovo i Google zaprezentowały dziś najnowszą pozycję z kategorii inteligentnych urządzeń domowych — Lenovo Smart Clock z Asystentem Google. Urządzenie jako zegar przeznaczony specjalnie do sypialni pomaga odprężyć się wieczorem, rozpocząć dzień, sterować urządzeniami domowymi i słuchać ulubionej muzyki w całym domu.

Lenovo Smart Clock to najnowsza pozycja z nieustannie rosnącej rodziny inteligentnych urządzeń domowych, do której należą takie produkty jak ekran Lenovo Smart Display oraz wprowadzone do oferty w zeszłym roku Lenovo Smart Home Essentials. Ułatwiają one życie całym rodzinom i umożliwiają bardziej efektywne wykorzystanie czasu.

To wszechstronne, inteligentne urządzenie domowe, które można sterować głosowo oraz dotykowo za sprawą dyskretnego, czterocalowego ekranu IPS. Sprzęt wykonuje regularnie określone czynności przed zaśnięciem i po przebudzeniu użytkownika. Dzięki kompaktowym wymiarom Lenovo Smart Clock mieści się na szafce nocnej i wtapia w wystrój sypialni, czemu sprzyja materiałowy, miękki futerał.

Sen wysokiej jakości
Lenovo Smart Clock pomaga użytkownikom w wyrabianiu w sobie dobrych nawyków związanych ze snem. Z przeprowadzonych niedawno badań wynika, że nadmierne korzystanie z ekranów przed snem może znacznie zakłócić sen. Większość z nas już to wie — któż nie oglądał do późnej nocy nowego serialu na smartfonie czy tablecie albo nie przewijał powiadomień i e-maili przed zaśnięciem? Częściej śpimy z przerwami — jedna trzecia respondentów budzi się w środku nocy tylko po to, by sprawdzić telefon, a 10% sprawdza go od razu po obudzeniu się rano2.

Dlatego właśnie Lenovo Smart Clock powstał jako wszechstronne urządzenie do sypialni, które pomoże zredukować czas spędzany przed ekranami w nocy i poprawić higienę snu. Asystent Google ułatwia konfigurację wzorców snu, na przykład przez przyciemnianie światła3 i wyświetlanie pierwszego zdarzenia z kalendarza jednym poleceniem, np. „Hej Google, dobranoc!”. Nie musisz też martwić się o telefon — zegar zawiera pełnowymiarowe złącze USB do wygodnego ładowania.

Inteligentny głośnik wewnątrz, świetny dźwięk na zewnątrz
Z badań wynika także, że szum otoczenia, relaksująca muzyka lub prowadzona medytacja mogą sprzyjać lepszemu wysypianiu się4. Dlatego właśnie zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość głośnika w zegarze Lenovo Smart Clock. Poproś Asystenta Google o odprężającą muzykę lub prowadzoną medytację, a urządzenie odtworzy ją czysto i wyraźnie.

Sprzęt kryje w sobie pełnozakresowy głośnik o mocy 6 W z dwoma pasywnymi radiatorami, który może wypełnić dźwiękiem dużą sypialnię. Słuchanie radia uprzyjemnia dodatkowo najnowsza funkcja redukcji szumów Dolby. Lenovo Smart Clock ma też funkcję multiroom — można go dodać do grupy głośników domowych3 i odtwarzać muzykę, audiobooki, podcasty czy audycje radiowe na różnych urządzeniach w różnych pomieszczeniach. Sprzęt działa też z technologią Chromecast, dzięki czemu można odtwarzać strumieniowo seriale czy muzykę na ekranie telewizora lub przez głośniki, używając tylko głosu.

Bardziej odświeżający sen
Pobudka z zegarem Lenovo Smart Clock jest wyjątkowo przyjemna i odprężająca dzięki programowi delikatnego budzenia przez Asystenta Google. Ustaw stopniowe rozjaśnianie światła3 i zwiększanie głośności budzika na 30 minut przed planowanym czasem budzenia. Spersonalizowany budzik automatycznie rozpocznie poranny program: poinformuje o pogodzie i planach dnia, a także wyświetli przypomnienia oraz najlepszą trasę dojazdu do pracy. Niezależnie od wybranych dźwięków lub muzyki budzika możesz go wyłączyć albo opóźnić jednym stuknięciem zegara.
Co więcej, urządzenie to stanowi kolejne wygodne centrum sterowania urządzeniami domowymi. W Lenovo Smart Clock możesz ustawić automatyczne włączanie ekspresu do kawy3 w kuchni lub ogrzewanie pokoju o godzinie pobudki. Możesz też sprawdzać z łóżka obraz z kamery monitoringu przy drzwiach wejściowych lub w pokoju dziecka. Lenovo Smart Clock łączy się bezproblemowo ze wszystkimi domowymi urządzeniami inteligentnymi — współdziała z ponad 10 000 produktów 1000 partnerów i marek.

Z myślą o niezakłóconym śnie Lenovo zaprojektowało Smart Clock tak, by prezentował się możliwie dyskretnie. Szanujemy też prywatność klientów, dlatego urządzenie ma przycisk, który wyłącza nasłuchiwanie. Zegar przeważnie nie rzuca się w oczy — 4-calowy ekran zwraca na siebie uwagę tylko w razie potrzeby. Kiedy nie jest używany, pokazuje godzinę na różnych cyferblatach do wyboru.

Lenovo Smart Clock można zaprogramować tak, by dopełniał cykl snu i budzenia się, a jednocześnie oferował wizualne funkcje wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Wystarczy zacząć od „Hej, Google”.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube