foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Ulepszona wersja komputera Aurora R15

Alienware przełamuje nowe granice, wprowadzając udoskonalony gamingowy komputer stacjonarny Aurora R15 oparty na technologii AMD. Wprowadzone udoskonalenia wytyczają branżowe trendy, zwiększają przewagę konkurencyjną Alienware i podkreślają długą tradycję bycia zarówno pionierami technologii, jak i w głębi duszy, graczami.

Oferta Alienware Aurora uzupełniona o procesory AMD Ryzen serii 7000

Zapowiedziany kilka miesięcy temu flagowy produkt Alienware, Aurora R15, został zaprojektowany z wykorzystaniem wyrazistych krzywizn i charakterystycznego kształtu, w którym drzemie niezrównana moc. Wyjściowo wyposażona w procesory Intel Core 13. generacji z serii K, obecnie Aurora może również pracować w oparciu o procesory AMD Ryzen™ serii 7000 oraz Intel 13. generacji 65W przeznaczone do komputerów stacjonarnych. Pod koniec tej zimy udostępnimy również opcje AMD Radeon™ 7000 Series Graphics.

Przez przezroczysty panel boczny można dostrzec niezrównany kunszt wykonania w każdym detalu, o czym świadczy czyste i uporządkowane wnętrze z nawet 8 strefami podświetlenia podzespołów AlienFX. Dostępna w dwóch uwielbianych przez fanów wersjach kolorystycznych Lunar Light i Dark Side of the Moon, przyciągająca wzrok konfiguracja Aurora R15 została kompleksowo zaprojektowana tak, aby wyglądała naprawdę olśniewająco pod dowolnym kątem.

Uhonorowany w plebiscycie CES 2023 Innovation Awards, ten przepięknie skonstruowany zestaw został wyposażony w zwiększające wydajność rozwiązania konstrukcyjne kompatybilne z najnowszej generacji technologiami kart graficznych i procesorów. Komputery stacjonarne Aurora z generacji R15 zostały zamknięte w obudowach, których konstrukcja została zmodyfikowana pod kątem zapewnienia optymalnego przepływu powietrza, chłodzenia oraz wydajności, tak aby mogły sprostać wymogom stawianym przez potężne podzespoły gamingowe i zapewniać najlepsze możliwe wrażenia z grania na komputerze stacjonarnym.

Dostępność:
• Alienware Aurora R15 z procesorami AMD Ryzen 7000: styczeń 2023
• Alienware Aurora R15 z procesorami Intel 13. generacji: styczeń 2023
• Alienware Aurora R15 z kartą graficzną AMD Radeon 7000: więcej informacji na koniec okresu zimowego

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube