foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Teufel Zola

Firma Teufel zaprezentowała nowy model słuchawek gamingowych - ZOLA. Charakteryzują się 40-milimetrowymi przetwornikami HD, cyfrowym dźwiękiem przestrzennym 7.1 oraz możliwością personalizacji dzięki wymiennym akcesoriom w różnych wariantach kolorystycznych.

Wirtualna rzeczywistość w zasięgu ucha
Znajdujące się w słuchawkach ZOLA 40-milimetrowe przetworniki zapewniają szerokie pasmo przenoszenia dźwięku w jakości HD. Przestrzenne brzmienie 7.1 jest realizowane dzięki technologii DTS Headphone: X®2.0 i pozwala graczowi w pełni zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo połączenie USB gwarantuje bezstratną, cyfrową transmisję dźwięku przez procesor DSP. Dobra komunikacja z drużyną jest często decydującym czynnikiem w grze. Dlatego w słuchawkach ZOLA zastosowano mikrofon kondensatorowy HD o charakterystyce kierunkowej, który gwarantuje dobrą jakość rozumienia mowy, nawet w głośnym otoczeniu.

Słuchawki ZOLA w kolorowej odsłonie
Słuchawki gamingowe ZOLA marki Teufel są dostępne w dwóch podstawowych kolorach Dark Gray i Light Gray. Oba można połączyć z akcesoriami (osłona na mikrofon, nauszniki i nakładki), które są dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych: Coral Red, Golden Amber, Grape&Aqua oraz Teal&Lime. Każdy element jest dostępny osobno. Dzięki temu użytkownik może stworzyć aż dwanaście kolorystycznych wersji słuchawek.

Funkcjonalność w praktyce
Słuchawki ZOLA świetnie sprawdzą się także podczas codziennego użytku. Kabel połączeniowy w słuchawkach jest zabezpieczony zamkiem bagnetowym, dzięki czemu jego odporność na uszkodzenia jest zwiększona. Pilot inline, pozwala na szybką regulację poziomu głośności i włączenia lub wyłączenia mikrofonu. Znajdujący się w zestawie kabel audio z wtyczką mini jack umożliwia podłączenie słuchawek do większości rodzajów urządzeń, takich jak konsole, tablety czy smartfony.

Teufel Audio Center
Wraz z programem Teufel Audio Center komputerowi gracze otrzymają dostęp do licznych możliwości regulacji dźwięku i mikrofonu takich jak zaawansowany equalizer czy funkcja Magic Voice Zintegrowana w kluczu sprzętowym (USB-Dongle) karta dźwiękowa umożliwia korzystanie z technologii DTS Headphone: X®2.0 dając dostęp do dźwięku w formacie 7.1.

Cena i dostępność
Zestaw słuchawkowy do gier ZOLA jest dostępny na stronie teufelaudio.pl/ w cenie 599 zł. Aby zapewnić użytkownikom szeroką możliwość personalizacji, firma Teufel oferuje nakładki w cenie 94 zł oraz zestaw składający się z nauszników i osłony na mikrofon w cenie 119 zł. Akcesoria dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube