foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Drukarki LaserJet serii M100

Rynek urządzeń laserowych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a oczekiwania klientów w związku z hybrydowym modelem pracy się zmieniają. Aby nadążyć za tymi potrzebami HP prezentuje nowe drukarki. LaserJet M100 to drukarka idealna dla osób pracujących z domu lub hybrydowo, które potrzebują niezawodnych, ale i kompaktowych rozwiązań. LaserJet M200 to natomiast doskonałe urządzenie dla właścicieli małych firm. Obie serie drukarek są niezwykle intuicyjne w konfiguracji i zapewniają najwyższą jakość druku laserowego. Wybrane modele z obu linii wyposażono w inteligentny system druku HP+.

Najmniejsza w swojej klasie drukarka laserowa na rynku

LaserJet M100 to najmniejsze urządzenie w swojej klasie, którego obudowa jest o 25% mniejsza od produktów konkurencji w tym samym segmencie. Ta niewielkich wymiarów drukarka oferuje szybki (do 20 str./min) czarno-biały druk w wysokiej jakości, w nakładzie do 8000 stron miesięcznie. Łączność bezprzewodowa Wi-Fi® z funkcją self-reset pozwala zaś na drukowanie z komputerów, tabletów, laptopów czy smartfonów (i to bez potrzeby używania innych aplikacji). Dodatkowo, urządzenie umożliwia również korzystanie z portu USB 2.0, a w trosce o środowisko naturalne, drukarka została wyposażona w technologię HP Auto-on/Auto-off oszczędzającą energię. Sprawne sterowanie modelem M140 zapewnia natomiast intuicyjny, wbudowany w urządzenie panel kontrolny z wyświetlaczem LCD.

Najszybszy w swojej klasie druk dwustronny

LaserJet M200 to drukarka przeznaczona do niewielkich pomieszczeń biurowych, osób drukujących w nakładzie do 20 000 stron czarno-białych miesięcznie. Zaprojektowana została tak, aby pracować jeszcze efektywnej, a wszystko to dzięki najszybszemu drukowi dwustronnemu w swojej klasie oraz, pozwalającej zaoszczędzić czas, aplikacji HP Smart. Bezproblemową obsługę gwarantują sprawdzone funkcje zabezpieczeń, uproszczona konfiguracja oraz intuicyjne sterowanie. Kolejne zalety sprzętu to: inteligentne oświetlenie oraz stale aktywna, dwuzakresowa sieć Wi-Fi z funkcją automatycznego resetowania. Dzięki funkcjom mobilnym możemy drukować z dowolnego miejsca, a opcja poufnego odbioru gwarantuje bezpieczeństwo wydruku dokumentów wymagających szczególnej uważności.

Inteligentny system druku HP+ – jeden system, wiele korzyści

o INTELIGENTNA DRUKARKA – Drukowanie z dowolnego miejsca: Każdy może bezpiecznie uzyskać dostęp do drukarki, wysyłać i przechowywać pliki, a także drukować z domu lub praktycznie
z każdego miejsca za pomocą dowolnego preferowanego urządzenia, dzięki aplikacji HP Smart App. Dzięki funkcji Smart Cloud Resilience urządzenia HP+ automatycznie wykrywają i naprawiają problemy, jeszcze zanim zdążą spowolnić drukowanie. Pulpit nawigacyjny HP+ Smart to inteligentny sposób zarządzania wszystkim, co związane z drukowaniem, od monitorowania poziomu atramentu po zarządzanie subskrypcjami, bezpieczeństwem i łącznością.
o INTELIGENTNA SUBSKRYPCJA DRUKU – Nigdy nie zabraknie tonera: drukarka powiadomi nas, gdy będzie się jej kończył toner, a HP automatycznie dostarczy potrzebne wkłady. Wysyłka i recykling w cenie. Rodziny mogą zaoszczędzić nawet do 50 % na tonerze . Osoby, które wybiorą opcję HP+, otrzymają 6 miesięcy usługi Instant Ink oraz dodatkowy rok gwarancji HP, przy korzystaniu z oryginalnych tonerów HP.
o APLIKACJA HP SMART – Dodatkowe funkcje: HP+ pozwala w pełni wykorzystać możliwości aplikacji HP Smart App. Od pracy w domu, do odrabiania lekcji, aplikacja HP Smart pomaga skanować książki, rachunki, faktury czy umowy oraz przechowywać edytowalne, łatwe do przeszukiwania pliki .Dzięki zaawansowanym funkcjom telefon to teraz także profesjonalny skaner z możliwością przycinania, spłaszczania, wygładzania i edytowania dokumentów. Aplikacja umożliwia także wysyłanie faksów prosto z telefonu.
o INTELIGENTNE USŁUGI CHRONIĄCE PLANETĘ – Drukowanie z myślą o celu: za każdą stronę wydrukowaną za pomocą HP+, HP chroni lub sadzi nowe lasy . Zużyte w subskrypcji Instant Ink wkłady są poddawane recyklingowi, dzięki czemu ograniczana jest liczba plastikowych odpadów.


Ceny i dostępność

Urządzenia będą dostępne w sprzedaży od lutego br. w cenach:
• HP LaserJet M110we 649 PLN
• HP LaserJet MFP M140we 849 PLN
• HP LaserJet M110w 849 PLN
• HP LaserJet MFP M140w 849 PLN
• HP LaserJet M209dwe 869 PLN
• HP LaserJet M209dw 1099 PLN
• HP LaserJet MFP M234dwe 1049 PLN
• HP LaserJet MFP M234dw 1449 PLN
• HP LaserJet MFP M234sdne 1099 PLN
• HP LaserJet MFP M234sdn 1499 PLN
• HP LaserJet MFP M234sdwe 1099 PLN
• HP LaserJet MFP M234sdw 1549 PLN

Modele, których nazwa kończy się literą e są wyposażone w inteligentny system druku HP+.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube