foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Słuchawki Corsair VIRTUOSO RGB Wireless XT

CORSAIR®, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych oraz części i akcesoriów komputerowych dla graczy i twórców materiałów cyfrowych, zaprezentował nowy model ze swojej flagowej rodziny wysokiej jakości słuchawek gamingowych – VIRTUOSO RGB Wireless XT.

Premierowy zestaw, który początkowo dostępny będzie do kupienia tylko w sklepie internetowym CORSAIR, od teraz umożliwia połączenie bezprzewodowe nie tylko za pomocą ekstremalnie szybkiej technologii łączności SLIPSTREAM WIRELESS, ale także i Bluetooth. Odznaczające się doskonałą jakością dźwięku, wygodą i wszechstronnością VIRTUOSO RGB Wireless w wersji XT oferują także technologię Dolby Atmos, która zapewnia trójwymiarowy dźwięk przestrzenny o zakresie częstotliwości od 20 do 40 000 Hz.
VIRTUOSO RGB Wireless XT, podobnie jak starsze modele, został wyposażony w technologię SLIPSTREAM WIRELESS 2.4 GHz gwarantującą` super szybką transmisję niezakłóconego 24-bitowego sygnału o częstotliwości próbkowania 48 khz i zasięgu do 18 metrów. Dodatkowo, od teraz najbardziej zaawansowane słuchawki CORSAIR oferują również moduł Bluetooth z kodekiem Qualcomm aptX HD pozwalający na podwójne połączenie bezprzewodowe – jednocześnie można włączyć i WiFi, i BT. Co więcej, wykorzystanie kabla USB zapewnia jakość Hi-Fi na poziomie 24 bitów i 96 kHz, a uniwersalne złącze 3,5 mm zapewnia zgodność z wieloma urządzeniami dostępnymi na rynku.
Wyposażony w cztery różne rodzaje połączeń zestaw słuchawkowy VIRTUOSO RGB w wersji XT zapewnia bezkompromisową jakość dźwięku z każdego źródła: z komputera PC lub Mac, konsoli PlayStation 4 i 5 (przewodowo lub bezprzewodowo), Xbox Series X i Series S (tylko połączenie przewodowe), Nintendo Switch, smartphonów oraz innych urządzeń mobilnych. Nowością jest także wbudowany w przewód kontroler, który pozwala na wygodną regulację głośności i wyłączanie dźwięku. Tak bogato wyposażony w przewodowe i bezprzewodowe technologie łączności zestaw słuchawkowy można dowolnie łączyć z komputerem i konsolami oraz telefonem w tym samym czasie.
VIRTUOSO RGB Wireless XT oferuje dwa razy szerszy zakres częstotliwości, od 20 do 40 000 Hz, niż typowe zestawy słuchawkowe do gier. Para neodymowych przetworników 50 mm o dużej gęstości, dopasowanych ręcznie w zakresie tolerancji +/-1 dB, pomaga osiągnąć niezwykle bogaty i autentyczny dźwięk. Co więcej, premierowy sprzęt kalifornijskiego producenta wyposażono w technologię Dolby Atmos, który zapewnia trójwymiarowy dźwięk przestrzenny oraz otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, zapewniając bogactwo wrażeń akustycznych. Całość zestawu uzupełnia 9,5-milimetrowy i wielokierunkowy mikrofon o dynamicznym zakresie częstotliwości do 10 000 Hz, który niezwykle precyzyjnie odbiera dźwięk zapewniając doskonałą słyszalność podczas komunikacji głosowej z resztą zespołu.
VIRTUOSO RGB Wireless XT, w porównaniu do dotychczasowych wersji, oferuje nieco zmienioną konstrukcję aluminiowego i regulowanego pałąka, który jednak zachował swoje pierwotne, lekkie właściwości – łączna waga zestawu bez kabla to 382 gramy. Dodatkową wygodę gwarantują obszerne, miękkie i skórzane nauszniki z pianki zapamiętującej kształt, które dostosowują się do sylwetki głowy użytkownika. Pojemna bateria litowo-jonowa umożliwia korzystanie z zestawu słuchawkowego do 15 godzin nieprzerwanego użytkowania. Ponadto, aktywna funkcja inteligentnego wybudzania wykorzystując akcelerometr pomaga w oszczędzaniu energii po odłożeniu zestawu słuchawkowego przez użytkownika.
Podczas połączenia za pośrednictwem USB lub technologii SLIPSTREAM WIRELESS zestaw słuchawkowy VIRTUOSO RGB Wireless XT współdziała z wszechstronnym oprogramowaniem CORSAIR iCUE, zapewniającym pełną kontrolę nad dźwiękiem i ustawieniami podświetlenia. Do wyboru są różne gotowe profile audio, a ustawienia korektora graficznego można dostosować do własnych upodobań. Zintegrowane podświetlenie RGB, przeświecające przez mikroperforacje w nausznikach, można spersonalizować, dobierając efekty i kolory z niemal nieograniczonej palety oraz można je zsynchronizować ze wszystkimi urządzeniami RGB kompatybilnymi z iCUE. Po zainstalowaniu softu użytkownik otrzymuje również bieżący podgląd stanu pojemności baterii oraz dodatkowe powiadomienia głosowe.

Dostępność, gwarancja i ceny
CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless XT są już dostępne sprzedaży jednak aktualnie wyłącznie w europejskim sklepie internetowym CORSAIR.com. Cena produktu to €279.99, producent oferuje darmową dostawę paczki do Polski. W lokalnej dystrybucji sprzęt pojawi się na początku trzeciego kwartału br. Wszystkie peryferia i akcesoria dla graczy tworzone przez amerykańską firmę są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną CORSAIR.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube