foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft Edge staje się drugą najpopularniejszą przeglądarką internetową

Do tej pory przeglądarki internetowe Microsoftu nie cieszyły się sympatią wśród internautów. Internet Explorer, który był poprzednikiem Microsoft Edge, oddał pole takim aplikacjom jak Chrome czy Firefox. Teraz nowa wersja Edge, oparta na silniku Chromium, odrabia straty i staje się drugą najpopularniejszą przeglądarką na świecie.

Dwa niezależne źródła podały swoje oceny popularności przeglądarek sieciowych. Według Bleeping Computer to właśnie Edge jest drugą najpopularniejszą aplikacją do przeglądania sieci. NetMarket Share idzie dalej i podaje konkretne liczby pokazując, że Edge ma 7.6% rynku, wyprzedzając Mozillę Firefox, która ma 7.2% rynku. Ciągle jednak to Chrome jest najbardziej popularną przeglądarką. Wybiera go 68.5% internautów.
Szybki awans Edga w popularności wynika z domyślnej przeglądarki instalowanej razem z Windowsem. To również efekt lepszego, płynniejszego działania, które wynika z wykorzystania Chromium jako podstawy swojego działania. Dzięki temu drastycznie zmalała liczba skarg zgłaszanych do Microsoftu na program internetowy. Stare oprogramowanie miało reputację przeglądarki używanej wyłącznie do pobierania innych przeglądarek - teraz jest wystarczająco dobre, by nie potrzebować innej przeglądarki.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube