foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

British Airways testuje autonomiczne elektryczne wózki inwalidzkie

Brytyjskie linie lotnicze postanowiły ułatwić życie pasażerom, którzy mają problemy z poruszaniem się. Dziś każdy taki pasażer może być przetransportowany w towarzystwie pracownika linii na pokład samolotu i z pokładu samolotu na wózku inwalidzkim. W przyszłości wózek inwalidzki zostanie zastąpiony autonomicznym wózkiem elektrycznym. Już trwają pierwsze testy na lotnisku JFK.

Oczywiście nie będą to wózki, na których można będzie się ścigać po lotniskowych halach, mają one ograniczniki prędkości. Wyposażone je w system antykolizyjny, który pomoże unikać przeszkód i innych osób. Może też poruszać się po terminalu lotniczym bez pomocy personelu lotniska. Pasażer takiego pojazdu może odwiedzić dowolne miejsce korzystając z wbudowanego wyświetlacza, na którym może zaznaczyć cel podróży. Na koniec, po wysadzeniu pasażera przy bramce, wózek wraca do stacji dokującej, gdzie będzie czekał na następnego pasażera.
Prototyp tego środka transportu można było oglądać podczas targów CES 2018. Wtedy cenę wózka określono na 4.000 dolarów. Ile British Airways płaci za pilotażowy test można się tylko domyślać. W każdym razie po testach na lotnisku JFK linie lotnicze planują jeszcze kolejne próby na lotnisku Heathrow. Oba testy są częścią trwającego pięć lat programu, który linii lotnicza uruchomiła by poprawić jakość obsługi klienta. Na program przeznaczono równowartość blisko 8,3 miliarda dolarów.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube