foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Zdjęcia satelitarne Google obejmują 98 populacji świata

Google jest niekwestionowanym liderem w udostępnianiu map z całego świata. Gigant twierdzi, że do tej pory wykonał ponad 10 milionów zdjęć dla Street View. Jego samochody rejestrujące świat pokonały odległość, która pozwoliłaby 400 razy okrążyć kule ziemską. W Google Earth zebrano zgromadzono zdjęcia, które obejmują powierzchnię ponad 93 milionów kilometrów kwadratowych. Oczywiście w rozdzielczości HD. Jest to powierzchnia, na której mieszczka 98% całej populacji naszej planety.

Google po raz pierwszy opublikowało informacje, które odsłaniają wielkość systemu mapowego. Firma ujawniła też techniki, których używa by uchwycić jak najwięcej map. Wszystkim są chyba znane samochody Street View wyposażone w specyficzną kolumnę najeżoną obiektywami aparatów fotograficznych i kamer. Tam, gdzie jazda takim pojazdem jest niemożliwa, wędrowali zatrudnieni przez giganta technologicznego ludzie wyposażeni w plecaki Trekker Street View.
Oprócz tego, specjaliści pracujący nad systemem mapowym wykorzystują technikę nazwaną fotogrametrią, która polega na łączeniu kilku zdjęć w jedno. Tę sama metodę firma wykorzystuje w aplikacjach VR, jak chociażby podczas wirtualnej wycieczki po Wersalu, która została przygotowana dla użytkowników HTC Vive i Oculus Rift.
Jedno jest pewne – z map Google korzysta przeważająca część świata.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube