foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Cybertruck dla policji w Dubaju

Siły policyjne Dubaju znane są z niekonwencjonalnych pojazdów. Funkcjonariusze innych miast zazdroszczą swoim kolegom z tego miasta budżetu, który pozwala im eksperymentować z wykorzystaniem różnych nowinek technologicznych. Oprócz dronów i latających samochodów, będą teraz mogli korzystać też z Cybertrucka Tesli.

Policja Dubaju ujawniła, że już niedługo – w 2020 roku – flota pojazdów, z których korzystają funkcjonariusze zwiększy się o pojazdy Tesli. Informacja zaskoczyła wielu ekspertów, ponieważ wszystkie informacje związane z Cybertruckiem wskazywały 2021 rok, jako rok startu produkcji tego samochodu. Niemniej, Abdullah Khalifa Al Marri – szef policji w Dubaju - zapowiadając przekazanie tego pojazdu wyjaśnił, że ma on zwiększyć obecność służb bezpieczeństwa w miejscach turystycznych, takich jak Burj Khalifa.
Niestety, zakup samochodów Tesli nie spotkał się z wielkim entuzjazmem. Dubajska policja jest krytykowana za „ekstrawaganckie” pojazdy, którymi się popisuje zamiast łapać przestępców. Tak naprawdę jednak, policja nie potrzebuje ultra-rzadkiego i drogiego Astona Martina One-77 do pościgów. Cybertruck może być jednak faktycznie praktyczny. Wersja z dwoma silnikami, która pojawi się w 2021 roku, jest szybsza niż większość samochodów, a wyjątkowo twarda stal, z której wykonano karoserię może pomóc w zatrzymaniu uciekających przestępców. Jak będzie w praktyce, zobaczymy w przyszłym roku.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube