foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Specjalna wyszukiwarka sieciowa dla lekarzy?

Niedawno Google zrobiło wiele zamieszania wokół swojego świeżo utworzonego departamentu Zdrowia, ale de facto nie ujawniło wiele, co tak naprawdę miałby on robić. Teraz już wiadomo. Google Health ma się zająć usprawnieniem wyszukiwania dokumentacji medycznej pacjenta przez Internet.

Według Davida Feinberga, który jest szefem tego zespołu, lekarz poszukujący dokumentacji mógłby wpisać w wyszukiwarce 87 by znaleźć 87-letniego pacjenta, zamiast jego nazwiska. Ma się to opierać na specjalnej wyszukiwarce medycznej, która działałaby obok „normalnej” sieci. Przeszukiwałaby dostępne zasoby bez zaglądania do Internetu. Takie działanie miałoby lekarzom ułatwić pozyskanie wiarygodnych informacji.
Na ile ten pomysł jest faktycznie realizowany nie wiadomo. Niektórzy analitycy postrzegają to działanie jako sposób na spersonalizowanie reklam pod kątem branży medycznej, która postrzegana jest jako jedna z najbogatszych. Innym pomysłem analityków, który brany jest pod uwagę, jest zbudowanie mostów, które poprawią wyszukiwanie tematów związanych ze zdrowiem. Celem tego projektu byłoby lekceważenie filmów, które np. „promują” mity związane ze szczepieniami.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube