foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Intel i producenci samochodów pracują nad zasadami bezpieczeństwa dla pojazdów autonomicznych

Intel i producenci samochodów postanowili połączyć siły i wspólnie opracować nowe wytyczne dla pojazdów autonomicznych. Celem opublikowanego przez nich dokumentu „ Safety First Automated Driving ” jest ustanowienie ram dla uniwersalnych zasad bezpieczeństwa, których powinny przestrzegać wszystkie samochody autonomiczne. Opracowane normy dotyczą przede wszystkim tego, w jaki sposób producenci powinni monitorować i rejestrować przestrzeganie norm bezpieczeństwa podczas budowy i eksploatacji takich pojazdów.

W pracach nad ustaleniem zasad pracowały takie firmy jak: Aptiv, Audi, Baidu, BMW, Continental, Daimler, Fiat Chrysler Automobiles, Here Technologies, Infineon i Volkswagen. Stworzyły one 12 zasad, które obejmują: bezpieczną eksploatację, projektowanie operacyjne, przekazanie sterowania inicjowane przez operatora pojazdu, bezpieczeństwo, odpowiedzialność użytkownika, przekazanie sterowania inicjowane przez pojazd, współzależność między operatorem pojazdu a systemem automatycznym, ocenę bezpieczeństwa, rejestrację danych, bezpieczeństwo bierne, zachowanie w ruchu i inne warstwy bezpieczeństwa. Dokument, który opisuje to wszystko ma ponad 100 stron. Zawarto na nich szczegółowe opisy dla każdej zasady.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube