foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Pizza Domino z pojazdu autonomicznego

Pojazdy autonomiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem i to nie tylko w związku z samochodami, które samodzielnie, bez udziału kierowcy, poruszają się po drogach. Coraz więcej firm patrzy na takie pojazdy pod kątem tego, jak je mogą wykorzystać w swoi biznesie. Przykładem jest sieć Domino, która chce w ten sposób dostarczać swoją pizzę.

Na początek w ten sposób mają być dostarczane pizze w Houston jeszcze w 2019 roku. Dostawą zająć się ma pojazd R2 firmy Nuro. Sposób dostawy można będzie wybrać podczas zamawiania jedzenia przez Internet – będzie tam opcja transportu robotem-kurierem. Po potwierdzeniu zamówienia, klient otrzymuje kod PIN, przy pomocy którego odblokuje odpowiednią skrytkę w pojeździe. I chociaż nie jest to dobra wiadomość dla pracowników dostarczających potrawy do klientów, Domino uważa, że jest to jedyny sposób na realizację zamówienia w odpowiednim czasie.
O ile takie rozwiązanie nie jest niczym nowym dla Domino, które zawsze stawiało duży nacisk na udogodnienia dla swoich klientów, o tyle dla Nuro jest to całkiem coś nowego. Do tej pory firma koncentrowała się na dostawach artykułów spożywczych, dla których czas dostawy nie był tak krytyczny. Teraz musi dowieźć jedzenie w określone miejsce w określonym czasie. To już spore wyzwanie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube