foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Rozszerzona rzeczywistość na YT pozwoli przetestować makijaż

Rozszerzona rzeczywistość pozwala zaszaleć i zbudować rozwiązania, które wcześniej były nieosiągalne. Przykładem jest funkcja AR Beauty TryOn Google, która pozwala użytkownikom YouTube wirtualnie sprawdzić swój wygląd z różnego rodzaju makijażem.

Według różnych statystyk, jedną z najliczniejszych grup wśród użytkowników YT są blogerzy piękności. To oni radzą jak zrobić się na bóstwo i oczywiście zachwalają odpowiednie kosmetyki. Teraz zanim opublikują jakiś film będą mogli sprawdzić makijaż podczas różnych samouczków i recenzji.
Przygotowane przez Google narzędzie dzieli ekran na dwie części. W górnej odtwarza zawartość YouTube, a w dolnej prezentuje wirtualne próbki makijażu. W tym celu korzysta z umieszczonych w urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie itp. – kamer i odpowiednich filtrów AR. Dzięki uczeniu maszynowemu narzędzie działa w pełnym zakresie odcieni skóry. Podczas prezentacji narzędzia Google pokazał wykorzystanie AR Beauty TryOn Google z kilkoma markami kosmetycznymi. Pierwsze statystyki pokazały, że 30% użytkowników skorzystało z tego narzędzia na urządzeniach z iOS. Spędzały one średnio 80 sekund testując wirtualną szminkę.
Chociaż narzędzie nadal jeszcze jest w wersji alfa, można je znaleźć za pośrednictwem FameBit, marki należącej do Google. Przygotowanie narzędzia do pracy z danymi produktami należy do konkretnych marek. Możemy jednak liczyć na to, że przy tak wielu blogerach od urody walczących o uwagę na YouTube, bardzo szybko narzędzie zostanie zintegrowane przez wiele marek.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube