foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Uber przetestuje swoje latające taksówki w Melbourne

Pomimo tego, że Uber jest kontrowersyjną firmą, co widać m.in. pro tym, że kilka krajów zabroniło jej działalności na swoim terenie, ciągle się rozwija i ciągle wymyśla nowe rzeczy. I są miejsca, w których Uber święci triumfy. Zwłaszcza najnowszym pomysłem związanym z latającymi taksówkami. Już trzy miasta zdecydowały się na wpuszczenie na swoje niebo pojazdów Ubera.

Dallas, Los Angeles i Melbourne to miasta, w których taksówkarze będą się przemieszczać nie tylko po ziemi, ale i w powietrzu. Do tej pory trzecim miastem miał być Duba, ale negocjacje z władzami miasta zakończyły się sukcesem co skłoniło firmę do poszukiwania innej lokalizacji. Rozważano Rio de Janeiro, Sao Paulo, Paryż, Bombaj, Delhi, Bangalore, Tokio i Sydney. Ostatecznie wygrało Melbourne. Jednak lista miast pokazuje, że wbrew wszelkim głosom Uber jest pozytywnie postrzegany przez wiele krajów.
Susan Anderson, regionalna dyrektor generalna Uber na Australię, Nową Zelandię i Azję Północną, powiedziała Reuterowi, że to dlatego zdecydowano się na Melbourne ponieważ rząd australijski „przyjął perspektywiczne podejście do wspólnego podróżowania i przyszłej technologii transportowej”. W szczególności Melbourne ma „unikalne czynniki demograficzne i geoprzestrzenne oraz kulturę innowacji i technologii”, które sprawiają, że doskonale nadaje się do prób.
Firma planuje rozpocząć testowanie elektrycznych pojazdów pionowego startu i lądowania UberAir w 2020 r. Trzy lata przed oczekiwanym komercyjnym uruchomieniem usługi. Loty testowe w Melbourne zabiorą pasażerów z jednego z centrów handlowych Westfield do głównego międzynarodowego lotniska w mieście. To 12-kilometrowa podróż, która zazwyczaj trwa około 25 minut samochodem - z latającą taksówką zajmie to tylko 10 minut. Pasażerowie będą mogli rezerwować loty za pośrednictwem aplikacji Uber, jak każdą inną przejażdżkę, w cenach porównywalnych z cenami UberX.
Uber współpracuje obecnie z wieloma firmami przy projektowaniu swoich pojazdów latających. Wśród partnerów firmy jest też NASA, z którą firma opracowuje system kontroli ruchu lotniczego, który będzie wspierał zarządzanie flotą latających taksówek.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube