foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google ułatwia dostęp do zdalnego pulpitu

Każdy kto kiedykolwiek udzielał wsparcia rodzinie przyjacielowi czy znajomemu przy obsłudze komputera wie, jak frustrujące jest takie działanie przy pomocy telefonu. Zwłaszcza, że po przejęciu kontroli nad pulpitem to samo zrobilibyśmy kilka razy szybciej. Prawie wszystkie systemy coś takiego umożliwiają, ale nie wszystkie mają to dopracowane i dopieszczone. Przykładem jest Chrome, w którym Google dopiero teraz „dopieszcza” ten mechanizm.

Google przygotował funkcję, która pozwala udostępnić zdalnie pulpit Chrome za pośrednictwem prostej strony internetowej. Do tej pory udostępnianie pulpitu w tym systemie wymagało pobrania przez obie strony odpowiedniej aplikacji z Chrome Web Store. A jej interfejs niestety nie należał już do najmłodszych. Teraz wystarczy tylko odwiedzić stronę internetową, w której jedna osoba konfiguruje narzędzie generując kod dostępu, który będzie wykorzystany przez drugą podczas logowania.
Przygotowany przez Google portal internetowy umożliwiający przejęcie kontroli nad cudzym systemem nie zastępuje istniejącej aplikacji Chrome – po prostu sprawia, że znacznie łatwiej korzysta się z funkcji, która niejednemu użytkownikowi komputera oszczędza frustracji.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube