foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Robot jednoramienny

Każdy kto choć trochę interesuje się robotami przemysłowymi wie, że jednym z liczących się graczy w tej branży jest szwajcarska firma ABB. Zamierza ona przeznaczyć 150 milionów dolarów na zbudowanie w Szanghaju zaawansowanej fabryki robotów. Takiej, w której to roboty będą budować roboty.

Spółka planuje oprzeć swoją produkcję na jednoręcznych robotach Yumi, które będą zajmować się montażem małych części. Fabryka będzie wykorzystywać zaawansowane oprogramowanie SafeMove 2, które umożliwi robotom Yumi i innym automatom bezpieczną pracę w bliskim sąsiedztwie ludzi.
ABB twierdzi, że chce zbudować w Szanghaju najbardziej zaawansowaną fabrykę robotów na świecie. Obok linii produkcyjnych ma się tam znajdować światowe centrum badawczo-rozwojowe, które zajmować się również sztuczną inteligencją. Oprócz tego, zatrudnieni tam inżynierowie mają zając się rozszerzaniem możliwości i rodzajów robotów, które będą budowane dla chińskich firm, w tym producentów samochodów i elektroniki.
Dziś Chiny są drugim po Stanach Zjednoczonych, największym rynkiem zbytu dla ABB. Nowa fabryka znacznie rozszerzy możliwości koncernu i jego obecność w Chinach. Szwajcarzy planują uruchomić produkcję do końca 2020 roku. Cały obiekt ma mieć powierzchnię 75.000 metrów kwadratowych.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube