foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Autopilot z trybem Mad Max w prototypach Tesli

Mad Max to kultowy film, chyba nikt temu nie zaprzeczy. Co prawda kreacja „Szalonego Maxa” w wykonaniu Mela Gibsona znacznie bardziej przypadła mi do gustu niż wersja wykreowana przez Toma Hardy’ego, ale nie o umiejętności aktorskie dziś chodzi. Czy oglądając film przypuszczaliście, że ktoś kiedyś zaimplementuje w autonomicznym samochodzie tryb Mad Max? Tesla to zrobiła.

Informację tę ujawnił Elon Musk, który wspomniał, że prototypowy, autonomiczny pojazd transportowy ma tryb Mad Max. Nie oznacza to, że autopilot może podjąć decyzję o staranowaniu kogoś na drodze lub odpaleniu płomieni, ale też Musk nie ujawnił na czym ten tryb polega. Za Niemniej opublikowane zdjęcie strony z ustawieniami autopilota sugeruje, że tryb ten przy zmianie pasa może „działać z większym rozmachem” niż tryb „agresywny”.
Jak w praktyce wygląda wykonanie bardziej agresywnego manewru niż ten zaklasyfikowany wcześniej jako „agresywny”, niestety pozostanie tajemnicą. Musk zasugerował, że Semi będzie miał prawdopodobnie zastąpioną hardcorową zmianę pasa przez sterowanie ręczne. Opcja Mad Max ma być tymczasową funkcją, która ma pokazać jak system autopilota może się zachować po przekroczeniu ustawionych dla niego granic.

autopilot

Zrzut ekranu autopilota opublikowany przez Elona Muska

Przyznajcie jednak, że pomysł potężnego pojazdu szalejącego na drodze, roznoszącego w drzazgi inne pojazdy stojące na jego drodze robi wrażenie, prawda? Tesla wie, jak wzbudzić zainteresowanie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube