foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Zdjęcie z użyciem czujnika Canona

Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stają filmowcy to zdjęcia robione w ciemności. Uzyskanie właściwej ostrości jest bardzo trudnym zadaniem, które zależy nie tylko od umiejętności fotografującego, ale przede wszystkim od sprzętu. I tu zaświeciła gwiazdka w ciemności – Canon wprowadził na rynek nowy czujnik, który pozwala rejestrować obraz z dużą dokładnością i na dodatek w zwolnionym tempie.

Do tej pory liderem na tym polu było Sony, jednak Canon stara się nadążyć za konkurencją i chyba zaczyna mu się udawać. Zaprojektowany czujnik pozwala przechwytywać 100 klatek na sekundę w warunkach ekstremalnie słabego oświetlenia, rejestrując całkiem niezły materiał filmowy. Taka dokładność z powodzeniem może być wykorzystana przy nocnych zdjęciach zwierząt czy chociażby wodospadu. Otrzymany przy pomocy tego czujnika obraz jest bardziej realistyczny niż ten, który otrzymamy stosując noktowizor.

2.2 megapikselowy CMOS 35MMFHDXS umożliwia rejestrację obrazu zarówno monochromatycznego, jak i kolorowego. Na potrzeby tego układu, Canon wykorzystał własne, zastrzeżone technologie pozwalające na rejestrację pikseli o rozmiarach 19μm x 19μm. Opracowane przez inżynierów Canona technologie m.in. redukują szumy, które zwykle rosną wraz ze wzrostem rozmiaru pikseli. Te wykorzystywane przez Canona, nie należą do małych.
Firma dedykuje swój czujnik do specjalnych zastosowań, takich jak bezpieczeństwo czy nadzór, ale może być również przydatny w fotografii artystycznej.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube