foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Latająca taksówka wg Audi

Kiedy Airbus przedstawił swoją wizje latającej taksówki, w sieci zawrzało. Pojawiły się ahy! I ohy!, ale pojawiły się tez słowa krytyki, że nieciekawa, że nudna itp. Tak też pomyśleli konstruktorzy Audi i zaproponowali swoja własna wizję tego pojazdu.

Przedstawiony projekt powstał przy współpracy trzech firm Airbusa, Audi i Italdesign. To dwumiejscowy pojazd autonomiczny, który „pożyczył” kilka elementów z wzorów Audi. Wygląda na to, że jest on bardziej praktyczny od wcześniejszej wersji. Powinien też być „znacząco” lżejszy od oryginału, co jest ważne dla hybrydowego drona pasażerskiego. Niemniej, podstawowa koncepcja pozostaje bez zmian. Koncepcja opiera się na kapsule pasażerskiej, która łączy się z platformą przypominającą kształtem deskorolkę. Siedzący w środku pasażer ma przed sobą 49-calowy ekran dotykowy, który wykorzystuje rozpoznawanie twarzy, śledzenie wzroku oraz rozpoznawanie głosu.
Kiedy koncepcja zostanie przekuta na praktykę jeszcze nie wiadomo. Jest jeszcze wiele przeszkód, które producenci powietrznych taksówek muszą pokonać – przepisy prawne, infrastruktura itp. na razie wiemy, jak taki transport może wyglądać, teraz trzeba ustalić, jak ma funkcjonować.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube