foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Latająca autonomiczna taksówka Porsche

Mało kto spodziewał się, że Porsche, marka która stała się synonimem luksusu, zainteresuje się świadczeniem usług przewozu pasażerów przy pomocy pojazdów autonomicznych. Ale nie byle jakich, bo latających.

Firma nie ma się jeszcze czym pochwalić, ale ma już koncepcję swojego pojazdu. Docelowo pasażer będzie mógł przejąć kontrolę nad maszyną i wcale nie będzie potrzebował do tego licencji pilota. Jednak, tak jak w przypadku innych dronów, tak i w tym przypadku większa część lotu byłaby zautomatyzowana.
Dla wielu osób, plany Porsche mogą być dziwne, w końcu taka marka i coś co jeździ automatycznie? Bez kierownicy? Prawdopodobnie firma odczuwa presję, by zrobić coś w przestrzeni dronów pasażerskich. W końcu konkurencja działa. Daimler wspiera Volocoptera, Volvo niedawno kupiło Terrafugię, nawet Volkswagen (który nomen omen jest właścicielem Porsche) współpracuje z Airbusem nad koncepcją latającego samochodu. Jeśli Porsche nie wejdzie w sektor latających dronów pasażerskich, może wypaść z rynku. Wszyscy zauważają już trend, w którym świat odsuwa się od samochodów kierowanych przez człowieka w kierunku niezależnych pojazdów wszelkiego rodzaju. Również tych latających.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube