foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Eksperymentalne narzędzia Google do rzeczywistości wirtualnej

Kiedy Google uruchomiło swoją aplikację Blocks, do rysowania grafik w wirtualnej rzeczywistości, jej przedstawiciele twierdzili, że program jest na tyle prosty, że może być używany nawet przez osoby nie posiadające doświadczenia w modelowaniu 3D. Teraz gigant rozwija nowe funkcje, które mają uczynić program jeszcze łatwiejszy w obsłudze.

Na początek użytkownik może wybrać pomiędzy czterema środowiskami: białym i czarnym tłem oraz pustynią widzianą w dzień i w nocy. W odpowiedzi na zgłaszane przez użytkowników problemy, udoskonalono również przyciąganie figur do siebie. Do tej pory ich zachowywanie było często nieprzewidywalne lub trudne do kontrolowania. Umożliwiono też dostęp do prototypowych wersji nowych funkcji. Stworzono też nową sekcję – Laboratorium – w której znajdują się narzędzia, nad którymi trwają jeszcze prace. Umożliwiają one usunięcie pojedynczej krawędzi, twarzy, włączyć siatkę w całym środowisku itp. To ostatnie umożliwia np. zmierzenie każdego nowo utworzonego obiektu, co mogą ułatwić linijki, które również znajdują się w laboratorium. Co prawda narzędzia te nie pracują jeszcze stabilnie i zdarzają się błędy, ale wizyta w laboratorium pozwala przetestować funkcje, które potem wejdą do „normalnego” użycia, a jednocześnie pokaże, czego można się spodziewać w najnowszych wersjach aplikacji.
Informację o opublikowaniu nowej wersji programu, Google zaprezentowało trzy wirtualne kreacje: retro rolkowym ostrzem, aparatem Google VR 360 i nawet starym zdjęciem 3D, które pokazały co można zrobić w aplikacji.
Na pewno nie jeden fan wirtualnych światów chętnie sięgnie po ten program by spróbować swoich sił w projektowaniu wirtualnej rzeczywistości. Ja zachęcam do tego.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube