foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

e-Palette mobilny sklep Toyoty

Jedną z nowości zaprezentowanych na targach CES 2018 jest mobilna platforma handlowa zaprezentowana przez Toyotę. Japoński producent pokazał e-Palette, coś co ma „zamazać linię pomiędzy cegłami a handlem online”.

Zaprezentowany przez Toyotę mobilny sklep ma być w pełni elektryczny, ma też wspierać autonomiczne technologie wykorzystywane przez Japończyków i inne firmy, które produkują pojazdy poruszające się bez kierowcy. E-Palette ma być platformą pozwalającą na transport, dostawę, sprzedaż detaliczną i wszystko inne co firma mogłaby wymyślić. Reprezentuje ona nowy kierunek, w którym Toyota chce zmierzać – od firmy motoryzacyjnej, do firmy zajmującej się mobilnością.
Koncern już od jakiegoś czasu nosi się z takim zamiarem, dzięki czemu ma już kilku partnerów, z którymi chce rozwijać swoją mobilną platformę sprzedaży. Są w śród nich takie firmy jak: Pizza Hut, Uber, Mazda, Amazon i Didi.
E-Palette wyraźnie pokazuje długofalowy plan Toyoty, w którym firma przewiduje świat z mniejszą liczbą klientów zainteresowanych zakupem samochodów. Czy to oznacza, że za jakiś czas na ulicach pojawią się obwoźne półki zastawione towarami? Dziś sprzedaż obwoźna nikogo nie dziwi, więc przejście w autonomiczne, samoobsługowe pojazdy oferujące towary wydaje się naturalną koleją rzeczy.

02 Business set 2

e-Palette w różnych konfiguracjach

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube