foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Konsola Xbox One X

Im bliżej premiery Xbox One X, tym więcej informacji na temat nowej wersji konsoli Microsoftu pojawia się w sieci. Jedna z najnowszych, która na pewno spodoba się wielu graczom (a na pewno producentom monitorów), mówi o wsparciu rozdzielczości 4K.

Ta rozdzielczość będzie jednak natywna dla monitorów obsługujących tak szczegółowe obrazy. W przypadku podłączenia do monitora Full HD, gry będą renderowane do 4K po to, by potem zostały „zubożone” do rozdzielczości 1080p.
Oczywiście obsługa 4K to nie jedyne mocne strony urządzenia. Wyposażono je w 8-rdzeniowy procesor AMD taktowany zegarem 2.3GHz, który został zaprojektowany specjalnie dla tej konsoli. Ma on zapewnić lepsze działanie SI, bardziej realistyczne szczegóły i płynniejsze interakcje. Obsługa dużej rozdzielczości wymaga też dobrej pamięci graficznej. Microsoft zastosował tu 12GB GDDR5. Nie pozostanie to bez wpływu na ładowanie nowych obrazów – będzie szybsze. Zwłaszcza, że procesor graficzny ma wydajność 6 teraflopów. A to wszystko jest wspierane przez pamięć pozwalającą na przesyłanie danych z prędkością 326 GB/s.
To oczywiście informacje publikowane przez Microsoft. Jak te parametry sprawdzą się w praktyce dowiemy się za kilka dni, gdy szczęśliwi nabywcy będą dzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube