foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Kierownica Jagura to prawdziwa przyszłość

Kierownica w samochodach nie ma przed sobą prostej przyszłości. Wprowadzanie coraz bardziej zaawansowanej elektroniki do pojazdów powoduje, że sterowanie nimi wygląda całkiem inaczej niż w momencie, gdy pierwszy samochód wyjechał na drogę. A w przyszłości kierownice może zastąpić wolant, joystick lub zwykły panel z przyciskami.

Niedawno Jaguar Lad Rover zaprezentował swoją koncepcję nowej kierownicy, która została zaprojektowana z myślą o przyszłości. Jej cechą szczególną jest wyposażenie jej w własny system SI. Drugą cechą, równie ciekawą, jest możliwość łatwego przenoszenia pomiędzy samochodami. Sztuczna Inteligencja zadba o odpowiednie ustawienia, co jest sporą wygodą. Pod warunkiem, że takich ustawień do automatycznego ustawiania faktycznie będzie sporo. Lusterka, fotel, wysokość kierownicy, radio... jak się tak zbierze wszystko do jednego worka, może się okazać, że coś takiego może być faktycznie przydatne.
Jednak ustawienia, to nie jedyna rzecz, którą ma obsługiwać Sztuczna Inteligencja. Ma również służyć radą, ma być pilotem, który doprowadzi nas do pożądanego miejsca i ma być "kluczykiem" otwierającym samochód. Całkiem sporo tych dodatków.
Nowa kierownica nazwana Sayer, na cześć projektanta Malcolma Sayera, ma być jedną z głównych atrakcji nadchodzącego salonu samochodowego Future-Type. Jednak czy i kiedy taka kierownica trafi do produkcji, to osobna historia. Świat zmierza dziś w stronę pojazdów autonomicznych, a w nich kierownica może być tylko niepotrzebnym gadżetem.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube