foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Chevrolet Bolt

Wśród producentów samochodów trwa wyścig o to, kto jako pierwszy zaproponuje samochód nie wymagający kierowcy. O ile praktycznie każdy liczący się w tej branży gracz już testuje taki pojazd, o tyle nikt jeszcze nie ogłosił, że uruchamia masową produkcję takich samochodów. GM jest pierwszą firmą, która coś takiego zrobiła.

Chevy Bolt EV to niedrogi samochód elektryczny, którego jedną z zalet jest długi dystans jaki może pokonać na akumulatorze. GM zakończył właśnie produkcję 130 sztuk tego pojazdu. Może nie jest to jeszcze produkcja idąca w tysiące sztuk, ale w porównaniu do produkcji innych producentów samochodów, jest to już spora liczba. A to nie jedyne egzemplarze Chevy Bolt EV, które zostały wyprodukowane. Od czerwca ubiegłego roku firma testuje swoje pojazdy w San Francisco, Detroit i Scottsdale.
Jeśli pojazdy autonomiczne mają być naszym środkiem transportu w przyszłości, producenci musza mieć możliwość ich produkcji tak, by to się opłacało. Taką szansę daje produkcja masowa, która daje duże pole do popisu w takich kwestiach jak: planowanie i optymalizacja produkcji. I jak widać GM już wykonało pierwsze kroki na tym polu.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube