foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Street View

Nie ma chyba osoby, która z mniejszym lub większym stopniu nie korzystałaby z Street View. Do tej pory zdjęcia ulic (i nie tylko ulic) w tej technologii przygotowywało i umieszczało na swoich mapach Google. Firma chce jednak przenieść to zadanie na użytkowników Internetu.

Google ciągle stara się aktualizować swoje mapy, nawiązało więc współpracę z kilkoma firmami, których urządzenia zostały przystosowane do Street View. Pozwalają one dodawać zdjęcia bezpośrednio z aplikacji i nie wymagają komputera jako pośrednika. Jeszcze w tym roku pojawi się blisko 20 certyfikowanych kamer pozwalających na szybką aktualizację map. Nie wszystkie jednak będą miały takie same certyfikaty. Będzie to zależeć od ic funkcjonalności i tego jakie będzie ich priorytetowe zadanie: np. tworzenie materiałów do Street View czy np. do wirtualnej rzeczywistości. Firmy starające się o certyfikaty lub już je mające są znane, takie jak GoPro czy Samsung, a niektóre są dla wielu osób nieznane, jak np. Yi Technology czy Matterport. Niektóre będą pozwalały nagrywać filmy dostępne na np. smartfonach, a niektóre będą przygotowywały materiał do wykorzystania w wirtualnej rzeczywistości na odpwiednim do tego sprzęcie.
Takie podejście Google może pomóc projektom na portalach crowfundingowych, związanym z zaprojektowaniem i wprowadzeniem na rynek kamer sferycznych. Tylko takie podejście daje możliwość rozpowszechnienia się kamer 360 stopni, nawet jeśli nie marzy się nam tworzenie materiałów VR.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube