foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Hoverbike Skorpion-3

Na pewno kojarzycie hoverbike - kilkakrotnie pisałem o nowy pojeździe napędzanym czterema wirnikami, który lata w powietrzu. Jednak żeby unieść się z jego pomocą w powietrze, trzeba wykazać się sporą odwagą. Niemniej, tego typu pojazdy cieszą się sporym zainteresowaniem o czym świadczą informacje publikowane przez firmy zajmujące się ich rozwojem.

Jedna z firm opracowała hoverbike, który może latać przez cały dzień. Można nim sterować zarówno ręcznie jaki i zdalnie. Skorpion-3, bo tak nazwano pojazd, zasilany jest elektrycznie i zgodnie z tym co zapowiadają twórcy projektu ma zaimplementowane mechanizmy pozwalające na utrzymanie stabilności w powietrzu.
Z takimi pojazdami wiąże się jednak inny problem. Obracające się wirniki mogą być niebezpieczne dla pilota. Utrata równowagi czy chwila nieuwagi podczas zsiadania może się dla prowadzącego pojazd skończyć nawet utratą kończyny. Nie mówiąc oczywiście o upadku z dużej wysokości. Można oczywiście zbudować zabezpieczenia ale to wpłynie na stabilność i ogólną wydajność pojazdu.
Na razie nie wiadomo czy Skorpion-3 trafi do masowej produkcji. Na pewno prezentuje się dobrze i na pewno trzeba mieć sporo odwagi by usiąść na miejscu pilota. Mam jednak wrażenie, że tego typu pojazdy to nasza przyszłość. Wymaga ona jednak przedefinowania znaczenia zwrotu: "bezpieczna jazda".

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube