foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Xbox One z dźwiękiem Dolby Atmos

Posiadacze Xbox One już niedługo będą mogli cieszyć się nową jakością dźwięku. Rozpoczęły się testy rozwiązania, które udostępni na konsoli Microsoftu dźwięk w jakości Dolby Atmos.

Dolby Atmos to całkiem nowa generacja dźwięku stworzona przez firmę Dolby Laboratories w 2012 roku. Technologia pozwala na przesyłanie teoretycznie nieograniczonej liczby ścieżek audio, które są dynamicznie przekazywane do głośników. Oznacza to, że realizator dźwięku, przy pomocy specjalnego oprogramowania może wybrać miejsce, które potraktuje jako przestrzeń trójwymiarową, w której osadzi dźwięki, które będą słyszane przez odbiorcę. Dźwięki otoczenia mogą być wstępnie oddzielnie miksowane w tradycyjnym formacie wielokanałowym. Podczas odtwarzania, system Atmos łączy wszystkie ścieżki w czasie rzeczywistym, aby tworzyć wrażenie, że każdy dźwięk pochodzi z wcześniej wyznaczonego miejsca, w sposób dostosowany do konkretnej konfiguracji głośników.
W przypadku konsoli mamy Microsoftu Dolby Atmos ma być wspierane przez Xbox One i Xbox One S. Funkcję tę obiecał Larry "Major Nelson" Hryb, który obiecał takie rozwiązanie w październiku. Na razie Atmos obecny jest w opcji dla dysków Blu-ray i nie wiadomo kiedy trafi do każdej konsoli. Na pewno jednak warto na to czekać.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube