foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Telefon modułowy

Pomysł by zbudować smartfon, który moglibyśmy samodzielnie składać z dostępnych "klocków" to pomysł ciekawy, ale jak się okazuje bardzo trudny do realizacji. Nawet dla tak potężnej firmy jak Google.

W piątek rzecznik firmy oficjalnie przekazał informację, że Projekt Ara oficjalnie zostaje zamknięty. Szczegóły co prawda nie przekazał na ten temat żadnych szczegółów, ale w sieci pojawiły się informacje, że "modułowa konstrukcja bardzo komplikuje proces produkcji sprzętu". Ponieważ Google chciało wyprodukować kilka modeli smartfonów, wszystkie z odpinanymi kamerami, akumulatorami, głośnikami i innymi akcesoriami, które sprawiają, że telefon jest wyjątkowy.
Nad modułowym telefonem Google pracowało trzy lata. W ubiegłym roku firma poinformowała o opóźnieniu projektu, datę premiery modułowego smartfona przeniesiono na 2016 rok.
Jednak zamknięcie projektu przez Google nie oznacza, że taki smartfon nie powstanie. Koncern może sprzedać licencję na technologię dowolnemu producentowi, który wyrazi gotowość podjęcia wyzwania i wyprodukuje taki smartfon.
Jeśli jednak Google - jedna z największych firm na świecie - wycofało się z takiego projektu, czy inny producent będzie chciał podjąć się czegoś tak innowacyjnego jak telefon modułowy.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube