foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google Android VR

Wirtualna rzeczywistość szturmem zdobywa miejsce w naszym świecie. Co tydzień ktoś deklaruje, że planuje wejście w tę branże ze swoimi okularami, dedykowanym komputerem, kamerami czy innymi akcesoriami. Nie brakuje też developerów, którzy informują o swoich projektach związanych z VR. Jedną z najnowszych informacji jest to, że Google zaproponuje swoją wersję gogli VR oparta na Androidzie.

Wydaje się niemal pewne, że Google dostarczy na rynek zestaw, który nie będzie wymagał telefonu i komputera. Niektórzy uważają, że gogle staną się nowym rodzajem konsoli do gier. Nie wszystkim jednak takie rozwiązanie się podoba ponieważ samodzielne urządzenie będzie słabsze od HTC Vive czy Oculus Rift, które będą czerpać obrazy, dane itp. z komputerów, które będą miały dużo większą moc obliczeniową.
Prawda jest taka, że wokół Android VR (wolę nazwę Google gogle) jest sporo szumu informacyjnego. Niektóre źródła podają, że urządzenie ma używać kamery śledzące ruch zasilane Movidiusem, inne że jest to tak naprawdę nowy smartfon Tango. Z kolei Financial Times podaje, że Google uruchomi urządzenie, które będzie wymagało smartfona, ale za to obsłuży wiele modeli i marek.
Jednak najbardziej prawdopodobną wersją jest ta, że Android VR będzie urządzeniem typu standalone korzystającym z własnego oprogramowania. To będzie kolejna różnica w porównaniu do Google Cardboard czy Valve VR, które wymagają do działania oprogramowania Oculus.
Podejście Google jest niemile widziane przez Samsunga i Oculus, które stracą monopol. W tej chwili, jeśli ktoś che się bawić w wirtualnej rzeczywistości z Samsung Gear VR czy Oculus Rift muszą zainwestować w określone smartfony. Uniwersalność Android VR spowoduje, że amatorzy wirtualnej rzeczywistości będą mogli zdecydować się na praktycznie dowolny model telefonu.
Krótko mówiąc, już niedługo będzie ciekawie.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube