foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Autonomiczny pojazd Volvo

Coraz większa liczba producentów samochodów, naśladując Google, pracuje nad swoimi własnymi pojazdami, które będą mogły samodzielnie poruszać się po drogach. Inżynierowie Volvo spędzili nad takim projektem już kilka lat i są już na ukończeniu swoich prac.

Zaprojektowany w laboratoriach Volvo pojazd przechodzi już próby w warunkach laboratoryjnych oraz pierwsze testy na drogach publicznych. Teraz jednak firma chce zatrudnić inżynierów i techników z zewnątrz, by przeprowadzić obiektywne testy praktyczne. W ramach powołanego do życia projektu Drive Me, Volvo chce za kierownicą umieścić prawdziwych ludzi, by zrozumieć w jaki sposób najlepiej dostosować sterowanie do wymagań kierowcy podczas codziennych, rutynowych jazd do sklepu, do szkoły itp. Projekt ma wystartować na początku przyszłego roku.
Badania na duża skalę mają się odbyć w Goeteborgu, "rodzinnym" mieście Volvo, oraz na ulicach Londynu. W stolicy Wielkiej Brytanii testy odbędą się z udziałem niewielkiej liczby modeli SUV XC90 wyposażonych w autopilota IntelliSafe, który będzie zarówno wspomagał kierowcę, jak i zapewniał samodzielną jazdę samochodu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, testy zostaną rozszerzone na 100 samochodów zdolnych do pełnej autonomii.
Ciekawe kiedy w Polsce pojawią się pierwsze autonomiczne pojazdy na ulicach. Wyobrażacie sobie taki samochód-widmo bez kierowcy pędzący ulicą?

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube