foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Street View - duże zdjęcie

Niedawno w kinach zadebiutował Everest - film pokazujący komercyjne "wycieczki" na najwyższy szczyt świata. Ludzie - nie koniecznie zawodowcy we wspinaczce - płacą duże, bardzo duże pieniądze, za to, by ktoś pomógł im wejść na Mount Everest. Tymczasem, już niedługo, takie wycieczki można będzie odbyć za darmo, nie wychodząc ze swojego domu. Google chce w swoim systemie Street View umieścić możliwość "wspinania się" i podziwiania widoków z najwyższych szczytów. Na pierwszy ogień idzie Mout Blanc.

Do tej pory mogliśmy spodziewać się zwiedzania ciekawych ulic, muzeów, tras turystycznych itp. Teraz możemy też wybrać się w wirtualną podróż na szczyt najwyższej góry w Europie. Aby to zrealizować Google łączy siły aplinistów, narciarzy, wspinaczy i alpejskich fotografów, którzy mają uchwycić w obiektywach swoich aparatów jak najwięcej, jak najciekawszych górskich widoków. Dzięki temu Street View umożliwi cztery różne spojrzenia: wejście na górę, zejście z góry, wspinaczkę na lodowe klify i zjazd na nartach.
Być może projekt Google jest szansą na zachowanie w naszej pamięci tego, jak dziś wyglądają nasze góry. Zmiany klimatyczne wpływają również na nie i np. lodowiec Mer de Glace w północnej części pasma górskiego w wyniku rosnących temperatur topnieje. Za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat będzie już tylko wspomnieniem, które zostanie na "stronach" Street View.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube