foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SI - duże zdjęcie

Sztuczne inteligencje na telefonach są coraz mocniej promowane przez producentów. Robi to zarówno Microsoft, jak i Google, przy czym ten pierwszy nie tak dawno wprowadził swoją Cortanę na Androida. Jednak po dwóch tygodniach Microsoft wprowadził aktualizację, która wyłączyła SI Microsoftu na telefonach z tym systemem. Dlaczego?

Okazało się, że zaimplementowana przez Microsoft funkcja rozpoznawania głosu nie działa poprawnie z rozwiązaniem zaimplementowanym przez Google. Cortana w Adroidzie nie działa stabilnie, pozwalając w niektórych przypadkach tylko na proste komendy np. rozpoczynające rozmowę telefoniczną. Normalnie, po wywołaniu Cortany komendą "Hey Cortana", powinniśmy móc wydać różnego rodzaju polecania - tak np, działa Google Now, "inteligentny" asystent stworzony przez Google, który potrafi odpowiadać na pytania, wykonywać polecenia w systemie oraz wskazywać informacje, które uzna za przydatne użytkownikowi. Google Now działa również jako aplikacja pod systemami Microsoftu i Apple. Ten sam ruch wykonany przez Microsoft - a więc wprowadzenie Cortany na Androidy - nie zakończył się sukcesem (na razie). W niedzielę Microsoft zaktualizował swoją aplikację na Androidzie wyłączając aktywację głosową Cortany. SI jest nadal aktywna na telefonach z systemem Windows Phone.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube