foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Projekt Wing - duże zdjęcie

Google chwaliło się już wcześniej swoim projektem Wing, w ramach którego miały powstać drony dostarczające przesyłki. W przeciwieństwie do bezobsługowego pojazdu, ten projekt był utrzymywany dość długo w tajemnicy. Był, bo już nie jest.

Komercyjne uruchomienie dronów nastąpić ma w 2017 roku, jednak drony to nie wszystko co chce "powołać do życia" Google. Firma prowadzi również rozmowy urzędem Federal Aviation Administration (Federalnym Urzędem ds. Lotnictwa) w celu wypracowania nowego systemu kontroli lotniczej, który zapewni bezpieczne i skuteczne dostarczanie przesyłek dronami.
Podczas konferencji prasowej, David Vos z Google powiedział, że trwają rozmowy by przyznać latającym pojazdom bezzałogowym prawo do lotów na pułapie do ok 4.500 metrów. Taki przepis uregulowałby sprawę lotów dronów - zarówno tych amatorskich, jak i komercyjnych - których jest coraz więcej w powietrzu. Oczywiście znacznie też przyczyniłoby się to do bezpieczeństwa (chociaż przepisy nie ochronią nas przed terrorystami).

phpjtmyi9

Google wspólnie z NASA, już przeprowadziło pierwsze testy swoich dronów. Testowane aktualnie modele prototypowe mają 1,5 m szerokości i 0,8 m wysokości. Używają czterech śmigieł jak quadcoptery i mają wygląd dużego skrzydła.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube