foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Co jak co, ale Google wie jak się ustawić. Najpopularniejsza przeglądarka, a teraz najpopularniejszy system operacyjny. Ponad 1.4 miliarda osób na całym świecie używa Androida. Ta liczba robi wrażenie.

Co prawda miliard użytkowników Androida było już w ubiegłym roku, takie dane opublikował Google, ale firma nie ukrywała, że jej celem jest zwiększenie tej liczby o kolejny miliard. I jak widać, dobrze jej idzie. CEO Google - Sundar Pichai - powiedział, że "skala użytkowników systemu Google, zapiera dech w piersiach". Wspomniał również, że firma ma w planach skupienie się na dużych, otwartych ekosystemach, takich jak Google Play, które przyciągają rzesze użytkowników. Sklep jest jedną z niewielu platform handlowych, które mogą pochwalić się miliardem użytkowników. Kolejną usługa Google - gry - również trafiają do olbrzymiej miliardowej grupy posiadaczy tabletów i smartfonów. Na takim samym poziomie plasują się YouTube i Chrome, a tuż za nimi z 900 milionami zarejestrowanych kont zagnieździł się Gmail. Jak widać, szeroko rozpowszechniony system operacyjny może przyczynić się do szerokiej popularyzacji innych usług.
Tymczasem Google nie zamierza zwalniać w najbliższym czasie. Pichai potwierdził zaangażowanie firmy w pozyskanie nowych użytkowników, tak by sięgnąć kolejnego miliarda. Chyba nikt nie wątpi, że jest to możliwe. A Microsoft może tylko pomarzyć o takiej liczbie użytkowników "okienek".

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube