foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Kiedy na początku roku Microsoft poinformował o rozpoczęciu prac nad HoloLens, było wiadomo że potraktuje temat inaczej niż Facebook, HTC, Samsung czy Sony. Microsoft pokazał, że wg niego, rozszerzona rzeczywistość to przyszłość. Dlatego też podchodzą do tego bardziej technologicznie, niż ma to miejsce w przypadku wielu rozwiązań rzeczywistości wirtualne (tu uwaga: nie mieszajcie rzeczywistości wirtualnej z rozszerzoną rzeczywistością - to dwie różne rzeczy), które powoli trafiają na rynek.

Oczywiście wiele osób zaczęło się zastanawiać, kiedy HoloLens trafi na rynek. Niestety, nie będzie to szybko. Podczas konferencji Saleforce Dreamfoce, CEO Microsoftu Satya Nadella przedstawił plany koncernu w tym zakresie. Wynika z nich, że dopiero za ok. pięć lat HoloLens można będzie kupić w sklepach. Zdecydowanie wcześniej produkt otrzymają developerzy. Pierwsze wersje tego urządzenia powinny trafić do nich w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że ten projekt pójdzie inną drogą niż Google Glass, który też na początku trafił do developerów i tam już niestety pozostał.
Jest też niebezpieczeństwo, że wspomniane wcześniej firmy, które pracują nad wirtualną rzeczywistością, na tyle opanują rynek przed 2020 rokiem, że nikt nie będzie chciał się już bawić rozszerzoną rzeczywistością.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube