foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nie jest tajemnicą, że giganci ciągle spierają się o prawa do patentów. Google, Microsoft, Apple, Samsung, Motorola... z jednej strony kłócą się przed sądami, a z drugiej współpracują rozwijając swoje biznesy. Czasami te procesy ciągną się latami, a czasami trwają raptem kilka miesięcy. Przykładem takiej sprawy jest pozew Microsoftu przeciwko Kyocera.

Gigant z Redmont złożył pozew przeciwko japońskiemu producentowi elektroniki w marcu, twierdząc że jego telefony z Androidem narusza siedem patentów należących do amerykanów. Z tych samych patentów korzystają takie firmy jak HTC, ZTE i LG i płacą odpowiednie tantiemy Microsoftowi. I tego samego oczekiwał amerykański gigant od Kyocera. Zanim jednak sprawa nabrała mocnego rozpędu, zanim prawnicy zaczęli wystawiać gigantyczne rachunki, obie firmy dogadały się. Nie upublicznili jednak swojej ugody, tak więc warunki jakie uzgodnili nie są znane. Wiadomo jedynie, że była to umowa wiązana pozwalająca na wzajemne korzystanie z patentów. Jakich i na jakich warunkach? Tego już nie wiadomo.
Powyższy przykład pokazuje, że pomimo wydawałoby się sprzecznych interesów, zawsze jest szana na dogadanie się. Warto o tym pamiętać.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube