foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

O smartfonach piszę bardzo rzadko, ale czasami producenci umieszczają w nich coś na tyle nowego, że aż chce się o tym napisać. Przykładem jest dzisiejsza informacja o smartfonie Lenovo, w którym zainstalowano projektor.

Oczywiście nie jest to pierwszy smartfon, w którym zainstalowano projektor, takim telefonem może się pochwalić już np. Samsung. Co prawda oprócz informacji o wprowadzeniu ich do sprzedaży, mało co się o nich potem pisało, ale to nie znaczy, że nie ma ich na rynku. To co odróżnia Lenovo od poprzedników to całkiem nowy moduł optyczny, który zapewnia laserową dokładność wyświetlonego obrazu. Oprócz zwykłego trybu projekcji na ścianie, ma on również możliwość wyświetlania w trybie powierzchni - jest to możliwe dzięki obracanemu elementowi w górnej części telefonu, który odpowiednio ukierunkowuje wiązkę. Ustawiając telefon na podpórce uzyskujemy efekt jak na zdjęciu. Dzięki temu możemy korzystać z wirtualnej klawiatury, fortepianu itp.

Na pewno taki projektor wprowadza nową funkcjonaloścć do telefonów. Nową i ciekawą, która nie jednemu użytkownikowi przypadnie do gustu.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube