foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Amerykanie chcą zrewolucjonizować swój proces rekrutacji do sił powietrznych. Ich największym problem jest liczba kandydatów, która odpada po pierwszych lotach na myśliwcach. Żaden stosowany do tej pory symulator nie był w stanie oddać w pełni tego co się dzieje podczas lotu takim samolotem. A loty prawdziwym myśliwcem są drogie. Stąd pomysł wykorzystania wirtualnej rzeczywistości.

Air Force Lab i Reel FX opracowały grę, która korzystając z Oculus Rift pozwala przetestować kandydatów na pilotów. Rekrut siada za sterami wirtualnego F-35 i dzięki VR widzi to, co zobaczyłby podczas prawdziwego lotu. Jego zadaniem jest pokonanie toru przeszkód. Jest to bardziej gra zręcznościowa niż symulator, ale w jej trakcie korzysta się z prawdziwych elementów, takich jak np. przepustnica.
Nie jest to jednak jedyne novum, które Air Force wprowadza w procesie rekrutacji. Przygotowano również specjalne stanowiska testujące kandydatów wyposażone w 42-calowy ekran dotykowy i kontroler Kinect.
Jedno jest pewne, rekrutacja do wojska nie polega już na zgłoszeniu się i przejściu badań lekarskich. Wojsko wymaga teraz odpowiednich predyspozycji od swoich żołnierzy. Szkolenie i wyposażenie kosztuje sporo. Generałowie chcą mieć pewność, że pieniądze te zostaną wydane na właściwych ludzi.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube