foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Dziś oceany to nie tylko olbrzymie masy wód i szlaki żeglowne. To również autostrady, po których z olbrzymią prędkością przemieszczają się gigabajty danych. Dla wielu firm, układane na dnie mórz światłowody są ostatnią deską ratunku. Dziś nikt nie chce czekać na pocztę i papierowe raporty wędrujące przez kilka dni z kontynentu na kontynent. Każdy oczekuje, że po kliknięciu w przycisk, wyświetli takie informacje, jakie potrzebuje. 

Dla wielu gigantów internetowych, podmorskie kable światłowodowe są ostatnią deską ratunku. W niektórych przypadkach to czy klient dostanie szybka informację, czy też sfrustrowany będzie na nie czekał, zależy od być i nie być firmy. W końcu zdenerwowany klient może zrezygnować z jej usług, a masowy exodus klientów ... wiemy czym może się skończyć. Nic więc dziwnego, że Microsoft zainwestował w trzy projekty łączy podwodnych: Aqua Comms, Hibernia and New Cross Pacific Cable Network. Ich zadaniem jest przyspieszyć łącza pomiędzy Ameryką Północną a Azją, Pacyfikiem (czyli wyspami Oceanii) oraz oczywiście Europą. Ekipa z Redmond widzi w tym potencjalną korzyść w przyszłości z uruchomionej platformy obliczeniowej Azure czy udostępnianych online pakietów Office 365, których liczba ciągle rośnie.
Ciekawe czy ktoś prowadzi mapę takich podwodnych łączy.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube