foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Marzyło się Wam kiedyś zrobienie przycisku myszki z czegokolwiek? Może Wam to zapewnić Makey Makey Go, ciekawy gadżet, który składa się z pamięci USB i klipsów.

Dzięki temu urządzeniu, w przycisk można zamienić praktycznie dowolny przedmiot. Na zdjęciu widzicie galaretkę, która jako przycisk prezentuje się dość efektowanie. Tymczasem Go to trochę bardziej rozbudowana wersja Makey Makey (ciekawe kto wymyślał te nazwy), który dziś nazywany jest też "Classic". Ten ostatni do poprawnej zamiany wybranego przedmiotu w przycisk potrzebował kilku krokodylków, podczas gdy Go tylko jednego. Oba natomiast opierają się na Arduino. Projektanci Go, za pośrednictwem serwisu Kickstarter szukają środków finansowych na uruchomienie produkcji. Potrzebują raptem 10.000 dolarów i raczej mają spore szanse zdobycia tej kwoty. Ich pierwszy projekt Makiej Makiej sprzedał się w 200.000 egzemplarzy.
A do czego można wykorzystać Makey Makey Go? Według pomysłodawców do całkiem wielu zastosowań - do akcji w rodzaju Slip'N Slide w wyniku której aparat zrobi zdjęcie lub powiększenie, do ustawienia spacji w dowolnym miejscu, do uruchamiania Skypa gdy pies umości się w swoim gniazdku (po co to komu??), czy jako czujnik w pojedynku na miecze, który będzie sygnalizował i zliczał każde trafienie w przeciwnika.
Mi jednak najbardziej podoba się galaretka w roli myszki. Taka ... meduzo mysz. A jak to działa zobaczycie poniżej.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube