foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Kamera Havit HD Pro Webcam

Prosta kamera przydatna w czasie lekcji online.

Więcej

Monitor Acer Nitro

Monitor dla graczy z mocno intensywnymi kolorami.

Więcej

Zestaw NATEC Hi, I’m Octopus!

Klawiatura i mysz o wdzięcznej nazwie i solidnym wykonaniu.

Więcej

Genesis Helium 300 BT

Klimatyczne głośniki z podświetleniem RGB.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

O tym, że zasoby naturalne naszej planety są ograniczone wszyscy wiemy. O ile jednak źródła energii można zastąpić dzięki słońcu, wodzie czy powietrzu, o tyle rudy żelaza i metali szlachetnych w końcu się wyczerpią. Dlatego niektórzy od dawna już patrzą poza naszą planetę szukając tam nowych źródeł. Niektórzy nie tylko patrzą, ale i działają.

Jedną z pierwszych firm, która sięgnie w Kosmos po leżące tam minerały jest firma Larry Page. Nie jest to jednak pierwsza firma, która chce kopać na asteroidach. Wcześniej Planetary Resources wysłała swojego satelitę (w ubiegłym roku) Arkyd-3, który niestety uległ zniszczeniu w eksplozji rakiety Antares. W lipcu na Międzynarodową Stację Kosmiczną trafi kolejna wersja tego satelity - Arkyd 3 Reflight (Arkyd 3R). Spędzi tam 3 miesiące, w trakcie których będzie wysyłał dane diagnostyczne. Potem zostanie odesłany na Ziemię, a zdobyte dzięki niemu doświadczenie zostanie wykorzystane przy Arkyd 6 - kolejnemu satelicie, który już wyposażony w instrumenty naukowe wystartuje w grudniu.
Do rozpoczęcia wydobycia minie więc jeszcze trochę czasu, ale jak widać prace idą dość szybko. Ciekawe tylko, jak satelity górnicze będą przesyłać wykopane minerały na Ziemię. O tym na razie nikt nie mówi.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube