foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
foto1
Kolejna recenzja - Predator Helios 300
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Według Technology Review, koncern IBM zaczął niedawno badanie algorytmów Numenta pod kątem ich praktycznego wykorzystania do takich działań jak np. analiza zdjęć satelitarnych upraw.

Niewtajemniczonym wyjaśnię, że Numenta to firma, która stworzyła teorię oraz oparte na niej aplikacje, które przekładają działanie kory mózgowej człowieka na świat cyfrowy. Według wielu analityków (a przede wszystkim jej twórców) technologia Numenta kładzie podwaliny dla nowej ery inteligencji maszyny. Pokazuje ona, że podejście obliczeniowe oparte na zasadach uczenia się organizmów będzie możliwe do wykorzystania przez nową generację maszyn cyfrowych.
IBM uważa, że technologia Numenta bardzo dobrze odwzorowuje pracę ludzkiego mózgu. Robi to lepiej niż inne oprogramowania AI. Koncern oddelegował 100-osobowy zespół swoich specjalistów, który testuje algorytmy. Szefuje mu doświadczony badacz Winfried Wilcke , który bardzo pochlebnie wypowiadał się na temat tej technologii w lutym podczas konferencji prasowej. Algorytmy Numenta uzyskują znacznie szybciej wyniki ze swoich badań, niż konkurencyjne programy, które muszą być "karmione" dużą liczbą wzorów, na podstawie których wyciągają określone wnioski.
A mnie ciekawi, kiedy w końcu zostanie pokazany i udostępniony światu inteligentny hologram, z którym można będzie porozmawiać na każdy temat.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube