foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza działalność została zauważona przez zachodnią firmę Prost Co., która postanowiła zainwestować na rynku polskim kupując blogi i jednocześnie zatrudniając blogerów piszących o nowych technologiach.

Firma zdecydowała się na nawiązanie współpracy z ok. 30 blogerami w Polsce, którzy od kilku lat zajmowali się publikacją artykułów, testów i swoich przemyśleń na temat szeroko pojętego określenia "nowe technologie". W ten sposób firma chce ustanowić nowy, stabilny przyczółek dla swojego projektu serwisu informacyjnego, który miałby zrzeszać najlepszych "wolnomyślicieli" na rynku polskim.
John Smith - CEO Prost Co. - tak mówi o inwestycji: Cieszymy się z pozyskania nowej, świeżej krwi w naszym zespole. Prost Co. zawsze było otwarte na nowe spojrzenia, zawsze ceniliśmy ludzi z tzw. lekkim piórem, dlatego cieszymy się, że udało się nam pozyskać najlepszych autorów tekstów, którzy są nie tylko dobrymi pisarzami, ale przede wszystkim zapaleńcami nowych technologii. Wierzę, że wspólnie z nimi zbudujemy na polskim rynku markę, która pozwoli nam rozpropagować nową myśl techniczną, co oczywiście przełoży się na rozwój nauki, techniki itp.
Zgodnie z założeniami Prost Co. każdy z dotychczasowych blogów pozostanie dalej pod swoją domeną. Ujednolicone natomiast zostaną pewne elementy wizerunkowe.
Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube