foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Alienware pokazał swój pierwszy monitor 500 Hz

Gracze, którzy szukają sposobów na jeszcze płynniejszą grę, pozbawioną jak największej liczby opóźnień mogą być zainteresowani najnowszym wyświetlaczem Alienware. Marka Dell, do której należy ta seria zaprezentowała swój pierwszy monitor 500 Hz. 24,5-calowy monitor do gier wyposażono w wyświetlacz Full HD i natywną częstotliwość odświeżania 480 Hz, którą można przetaktować do 500 Hz.

Monitor ma panel IPS, a NVIDIA certyfikowała go jako kompatybilny z G-Sync, powinien więc zapewnić płynną rozgrywkę, o ile oczywiście współpracuje z odpowiednią kartą graficzną. Ma również 99-procentowe pokrycie kolorów sRGB i VESA DisplayHDR 400, co powinno pomóc w zapewnieniu dokładnych kolorów i żywych obrazów przy szerszych kątach widzenia. Alienware zachwala monitor twierdząc, że funkcja ComfortView Plus z certyfikatem TUV pomoże wyświetlać realistyczne kolory przy jednoczesnej redukcji niebieskiego światła.
Czas reakcji GtG tego monitora wynosi 0,5 ms. Powinno to pomóc zminimalizować rozmycie i duchy, oferując jednocześnie bardzo niskie opóźnienia. Dodatkowo producent wyposażył monitor w analizator NVIDIA Reflex Analyzer, który powinien pomóc lepiej zrozumieć opóźnienia systemu i wydajność komputera.
Monitor ma sześciokątną podstawę, która została tak zaprojektowana, aby zajmować jak najmniej miejsca na biurku, pozostawiając więcej miejsca na myszkę i klawiaturę. Wbudowany wysuwany wieszak na zestaw słuchawkowy to kolejna przydatna funkcja. Monitor oferuje też w pełni konfigurowalne podświetlenie AlienFX.
Alienware nie ujawnił jeszcze ceny tego monitora.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube