foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Dyson Zone

Dyson Zone – słuchawki z maską filtrującą i aktywną redukcją szumów - po raz pierwszy zostały zaprezentowane w marcu. Wtedy dostępne były tylko pierwsze wersje demonstracyjne, którym daleko jeszcze było do egzemplarzy produkcyjnych. Teraz w sieci pojawiło się na ich temat trochę więcej informacji, włącznie z ceną, która jest niemała.

Za Dyson Zone chętni będą musieli zapłacić 950 dolarów. Całkiem niemało, ale też trzeba przyznać, że słuchawki oferują całkiem ciekawe doznania. Choć na dziś mogę powiedzieć, że wynika to głównie z ich wyglądu. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, ich posiadacz wygląda całkiem jak Darth Bane z Gwiezdnych wojen. Według testujących je pierwszych użytkowników są wygodne. Na tyle wygodne, że można w nich spać bez odczuwalnego dyskomfortu. Dołączone do nich oprogramowanie pozwala sprawdzić poziomy dźwięków, które otaczają posiadacza tego akcesorium.
Warto zauważyć, że pomimo konstrukcji zasłaniającej usta, słuchawki nie chronią użytkownika przed COVID-19. To nie maseczka filtrująca zarazki. Nie uszczelnia twarzy, nawet jeśli częściowo zakrywa nos i usta. Pozostawia odsłonięty podbródek, a między urządzeniem a skórą jest szczelina. Niemniej, producent przygotował wkładki, takie jak przystawka do maski N95. Sama Strefa pozbywa się tylko większych cząstek i kwaśnych gazów, takich jak dwutlenek azotu i ozon.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube