foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Jeśli przegapiliście zaproszenie do przedpremierowego zamówienia gogli Sony PlayStation VR2, macie szczęście. Sklep PlayStation Direct nie wymaga już zaproszenia do złożenia zamówienia przedpremierowego na ten zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Sony deklaruje, że rozpocznie wysyłki między datą premiery 22 lutego a 28 lutego.

Początkowa fala zamówień przedpremierowych wymagała od potencjalnych właścicieli PS VR2 zgłoszenia zainteresowania i nadziei, że otrzymają zaproszenie od Sony. Teraz można zarezerwować jeden zestaw i dać sobie opcję odebrania gogli w lutym. Nie wiadomo jednak jeszcze ile takich zestawów Sony będzie mogło wysłać w dniu premiery. Ale zawsze takie przedpremierowe zamówienie można anulować.
Chętni na gogle VR do PlayStation 5 muszą się liczyć ze sporym wydatkiem. Za ten zestaw trzeba zapłacić równowartość 550 dolarów. Muzą też uzbroić się w cierpliwość – gry z pierwszej wersji VR nie będą kompatybilne z najnowszymi goglami. Albo więc trzeba będzie zainwestować w nowe gry, albo trzeba będzie liczyć na to, że developerzy zaoferują bezpłatne aktualizacje do starych gier. Wiadomo, że niektórzy już się za to biorą, takie deklaracje złożyło np. studio Polyarc, które już pracuje nad przeniesieniem Moss and Moss: Book II na PS VR2. Oczywiście nie oznacza to, że w dniu premiery nie będzie gier. Sony już pozycjonuje Horizon Call of the Mountain firmy Guerrilla Games, spin-off Horizon Zero Dawn i Forbidden West VR, jako flagowy tytuł startowy.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube