foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

NASA tworzy zespół do badania UFO

UFO istnieje czy nie istnieje? Jedni w to wierzą, inni wkładają między bajki, a NASA postanowiło na dobre wyjaśnić kwestię Niezidentyfikowanych Latających Obiektów. Co prawda historia pokazała nam już różne próby wyjaśniania spotkań z UFO, które nie doprowadziły do żadnych konkretów, ale może teraz, dysponując lepszą wiedzą i technologią uda się dotrzeć do prawdy?

Już w czerwcu ubiegłego roku NASA zadeklarowała powołanie 16 osobowego zespołu, który zajmie się wyjaśnianiem spotkań z UFO. Jednocześnie agencja stwierdziła, że nie wierzy, że są to obiekty „pochodzenia pozaziemskiego”. Teraz agencja kosmiczna zaprezentowała 16-osobową grupę, która skupi się na "jawnych obserwacjach i danych zebranych z cywilnych sektorów rządowych i komercyjnych".
Zespołowi przewodniczy David Spergel, były szef astrofizyki na Uniwersytecie Princeton. Inni członkowie to Anamaria Berea, partner badawczy w SETI (Search for Intelligence Life) Institute w Mountainview w Kalifornii; emerytowany astronauta NASA i pilot testowy Scott Kelly oraz specjaliści z różnych dziedzin nauki od oceanografów po astrofizyków a nawet dziennikarzy naukowych.
Powołany zespół jest niezależny od zespołu powołanego przez Pentagon, który bada zgłoszone przez pilotów spotkania z takimi obiektami (UAP). To oznacza, że teraz, po latach utrzymywania takich badań w tajemnicy, rząd USA prowadzi dwa równoległe projekty związane z badaniem UFO.
W badaniach nad zarejestrowanymi zdarzeniami pochylić się mają również eksperci od efektów specjalnych, wykwalifikowani w wykrywaniu fałszywych i zmienionych klipów. Grupa tych fachowców niedawno wykazała, że wiele znanych klipów z UFO, nawet z Pentagonu, zostały przypisane zwykłym zdarzeniom, takim jak tęczówka kamery, ptak czy rozbłysk soczewki w podczerwieni.
Sama NASA również nie wydaje się wierzyć, że zgłoszone jej filmy są rzeczywistymi obserwacjami UFO. Stwierdzono jednak, że zespół może nadal odgrywać ważną rolę w określaniu, jak je sklasyfikować – nawet jeśli nie ma w nich obcych.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube