foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Podczas ładowania BMW zagrasz w gry

Każdy gracz powie, że gry towarzyszą nam na każdym kroku. Ostatnio producenci samochodów elektrycznych postanowili „umilić” czas ich posiadaczom oczekującym na dalszą jazdę, podczas ładowania akumulatorów. Najpierw możliwość grania zaoferowała Tesla, a teraz to samo chce zaproponować BMW.

Niemiecki producent samochodu współpracuje z AirConsole, z którą chce dostarczać zwykłe gry w swoich samochodach od 2023 roku. Technologia pobiera gry do systemu infotainment i używa telefonu jako kontrolera. Taka gra powoduje rozproszenie uwagi podczas ładowania pojazdu elektrycznego, ale producent uważa, że jest to pożyteczna funkcjonalność, gdy np. czekamy w samochodzie - powiedzmy, aby odebrać kogoś na lotnisku.
BMW nie ujawniło jeszcze, które pojazdy były pierwsze w kolejce do aktualizacji gier. Jednak technologia AirConsole została przedstawiona jako "idealnie" pasująca do zakrzywionego wyświetlacza już używanego w pojazdach takich jak iX.
Rozwiązanie BMW nie jest tak elastyczne jak podejście Tesli do gier, która pozwala grać za pomocą dedykowanych kontrolerów, a nawet kierownicy samochodu. Jednak nadal może okazać się ciekawe, jeśli siedząc w samochodzie chcesz zrobić coś więcej niż tylko bawić się telefonem. To także potwierdzenie, że rola systemu informacyjno-rozrywkowego samochodu zmienia się w erze EV, kiedy można spędzić pół godziny na stacji ładującej. Służą teraz jako centra multimedialne, które są równie przydatne, gdy samochód jest bezczynny.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube